Pizza-reklama.cz, netradiční forma reklamy

Food marketing s.r.o. je první společnost, která přinesla do České republiky nový koncept reklamy na pizza obalech. Nápad udělat z obyčejné krabice na pizzu reklamní médium se zrodil před 10 lety v Německu a v současnosti je tato forma komunikace úspěšně rozšířená ve více jak 30 zemích světa.

Pizza krabice jako reklamní médium

Reklamní pizza krabice je po celé vnější ploše potisknutá ofsetovým tiskem, který je plně detailní a barevný, porovnatelný s jakoukoliv tiskovou reklamou (časopis, leták, billboard) a má také povrchové lakovaní. Celkové provedení je tedy mimořádně atraktivní.

Jak to funguje?

Zabezpečujeme výrobu pizza krabic, jejich potisk, distribuci do pizzerií a kontrolu reklamní kampaně. Pizza krabice distribuujeme do partnerských pizzerií na základě smluvních vztahů bezplatně. Pizzerie následně balí pizzu do těchto obalů a šíří tyto „mini 3D billboardy“ mezi veřejnost.

Lokality

Distribuci reklamních pizza obalů zabezpečují partnerské pizzerie po celé České republice, tedy klientovi umíme nabídnout přesné zacílení kampaně. Reklama většinou probíhá ve větších městech, kde je největší koncentrace a kupní síla obyvatelstva, avšak naší distribuční síť neustále rozšiřujeme podle požadavků zákazníků. Reklamní kampaně je možné realizovat minimálně ve všech krajských městech a v jejich okolí.